Wi-Care – bezprzewodowy system diagnostyki maszyn

99

Nowe rozwiązanie w dziedzinie bezprzewodowej wibrodiagnostyki maszyn.

Wi-Care wyznacza nowe trendy w diagnostyce maszyn. Wieloletnie doświadczenie w diagnostyce maszyn pozwoliło na stworzenie unikalnego systemu spełniające wszystkie wymagania nowoczesnego diagnosty.

Teraz instalacja zaawansowanego systemu pomiarowego trwa kilka minut i nie potrzebuje kosztownego układania przewodów po maszynie i hali produkcyjnej. Zestawiona sieć modułów bezprzewodowych jest to sieć samoorganizująca się. Nie ma potrzeby konfiguracji sieci.
Wi-Care to rozwiązanie kompletne w skład którego wchodzą czujniki drgań, temperatury, moduły komunikacji bezprzewodowej, bramki bezprzewodowe oraz dedykowane oprogramowanie pozwalające na archiwizację oraz szczegółową analizę zebranych danych. Zaletą oprogramowania jest oparcie technologii o przeglądarkę web. W ten sposób analiza danych może być wykonywana z każdego miejsca gdzie jest dostęp do sieci/internetu. Odpowiednia konfiguracja oprogramowania pozwala na wyświetlanie najbardziej niezbędnych wskaźników powiadamiających o aktualnym stanie technicznym maszyny.
Dzięki rozwiązaniu WiCare użytkownik jest w stanie w prosty i szybki sposób zabezpieczyć swoje maszyny przed nieplanowanymi awariami.

Więcej na stronie www.wirelessvibration.eu
.