Szybka identyfikacja niewielkich partii produktów

1147

Szukanie dostawców określonej liczby przemysłowych etykiet do identyfikacji niewielkich partii produktów czy komponentów to czasochłonne zadanie. Drukarka kolorowa etykiet BBP37 z funkcją wycinania firmy Brady Corporation eliminuje ten problem umożliwiając użytkownikom na miejscu projektowanie, druk i wycinanie niewielkich ilości niezawodnych etykiet produktowych w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i kolorów.

Niestandardowe etykiety produktowe na żądanie

Dzięki posiadaniu w zakładzie drukarki kolorowej etykiet BBP37 z funkcją wycinania można łatwo drukować przemysłowe etykiety identyfikacyjne i docinać je do żądanych wymiarów zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. BBP37 drukuje w kolorze w technologii termotransferowej i docina materiał wzdłuż osi X/Y, dzięki czemu powstają niestandardowe etykiety w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, które można wykorzystać do bieżącej identyfikacji różnego rodzaju produktów.

Wyjątkowa niezawodność

Drukarka BBP37 jest kompatybilna z niezawodnymi poliestrowymi i poliimidowymi etykietami firmy Brady, które są odporne na temperatury do 300°C, agresywne substancje chemiczne i rozpuszczalniki, tarcie oraz warunki zewnętrzne. Etykiety są oferowane w wersji z nowoczesnym klejem, dlatego nie odpadają i zachowują czytelność przez cały czas w wymagających warunkach procesów produkcyjnych. Specyfikacje dla etykiet, które można drukować na BBP37 dostępne są w kartach danych technicznych Brady.

Łatwe projektowanie etykiet

Łatwe projektowanie najbardziej skomplikowanych etykiet identyfikacyjnych dzięki aplikacji Edytor znaków z pakietu Brady Workstation. Wybierz kształt, rozmiar i kolor, dodaj tekst, kody kreskowe lub dane z systemów ERP i wydrukuj zaprojektowane wzory na BBP37. Pakiet Brady Workstation posiada podstawowy zestaw do projektowania etykiet, a przed zakupem wersji płatnej użytkownicy mogą przez 30 dni testować bardziej zaawansowane aplikacje do projektowania.

Źródło: Brady Corporation

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj