Takiego wydarzenia w branży jeszcze nie było! Przygotujemy ładunek do transportu… NA ŻYWO!

985

Na żywo, na terenie Packing Center w Gdyni (w odległości kilkuset metrów od gdyńskiego terminala kontenerowego) odbędzie się pokaz profesjonalnego przygotowania ładunku do transportu.
To unikatowe wydarzenie będzie transmitowane online, więc każdy kto chce zobaczyć tajniki przygotowania do eksportu nawet najbardziej wymagającego ładunku – nie może przegapić takiego eventu!

Morska Agencja Gdynia jako wiodący operator logistyczny na Pomorzu z 70 letnim doświadczeniem na rynku, dzieli się specjalistyczną wiedzą w ramach projektu non-profit „Podręcznik Importera”. Cykliczne webinary dotykają takich tematów jak: import drobnicy morskiej, aktualna sytuacja na rynku frachtów morskich, transport kolejowy Nowym Jedwabnym Szlakiem, odprawy celne, kulturę biznesową Dalekiego Wschodu, czy operacje logistyczne związane z transportem ładunków ponadnormatywnych.

9 czerwca 2021 r. o godzinie 13.00 w formie bezpłatnej transmisji online eksperci z Packing Center: Arkadiusz Gabrukiewicz (Morska Agencja Gdynia) oraz Marcin Królski z Relopack Solutions przygotują osobiście ładunek do transportu w kontenerze morskim. Uczestnicy szkolenia będą mieli szansę zobaczyć z bliska jak wygląda proces sztauowania oraz jakich materiałów zabezpieczających używają profesjonalne firmy wyspecjalizowane w transporcie ponadgabarytowym. Pokazane zostaną najważniejsze etapy przygotowania ładunku – od postawienia platformy po przysłowiowy ostatni gwóźdź na skrzyni.

Uczestnicy webinaru zobaczą również specjalistyczne urządzanie przeładunkowe (z udźwigiem do 45 ton) podczas pracy. Ponadto, w programie przewidziano: panel o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych stosowanych w pakowaniu przemysłowym, część merytoryczną z uwzględnieniem przepisów i procedur w transporcie ponadgabarytowym. Osoby, które wezmą udział pozyskają specjalistyczną wiedzę, dzięki której można minimalizować ryzyko uszkodzenia transportowanych towarów.

Udział w webinarze jest bezpłatny, aby wziąć udział wystarczy zarejestrować się na stronie:
www.mag.pl Organizatorem webinaru jest Morska Agencja Gdynia oraz Relopack Solutions, które wspólnie tworzą zlokalizowane w Gdyni Packing Center – pierwsze takie rozwiązanie w Polsce. Packing Center to miejsce, które integruje usługi spedytorskie, przeładunkowe, magazynowania oraz przygotowania do eksportu.

Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.
ul. Tadeusza Wendy 15,
81-341 Gdynia

tel. +48 58 785 37 85
e-mail: mag@mag.pl
www: www.mag.pl