Trzy dni konferencji, tysiące odwiedzających, dziesiątki inspirujących prelekcji, a wśród nich trzy wygłoszone przez najlepszych polskich specjalistów IT.

934

Zapewnienie bezpiecznego transferu danych i niezawodnego zasilania przy coraz mniejszych przestrzeniach montażowych jest wyzwaniem dla wielu inżynierów. Aby sprostać tym wymaganiom, aktualnie firma igus wprowadziła bardzo elastyczny przewód chainflex Ethernet. Jest to solidny i idealny partner dla nowego złącza ix Harting z przetestowaną i sprawdzoną, długą żywotnością oraz unikalną 36 miesięczną gwarancją. 

Wraz z niezwykle elastycznymi, ale wytrzymałymi przewodami bus’owymi CFBUS.LB Ethernet, igus zapewnia doskonałe uzupełnienie nowego złącza przemysłowego ix firmy Harting, oszczędzając 70 procent powierzchni w porównaniu do poprzedniego rozwiązania. Jest to szczególnie korzystne w przypadku miniaturowych obudów, na przykład w systemach kamer, punktach dostępowych WLAN, routerach lub innych komponentach cyfrowych. Dzięki specjalnej konstrukcji przewody chainflex wymagają o 50 procent mniej miejsca niż standardowe przewody Ethernet. W połączeniu ze złączem Harting klient otrzymuje idealnie dopasowany pakiet dla małych przestrzeni montażowych.

Industry partner 4.0 w najmniejszej (montażowej) przestrzeni
„Mały promień” jest modnym hasłem dla bardzo małego promienia gięcia dla przewodów w e-prowadnikach. Właśnie dlatego skrót LB jest przypisywany przez firmę igus rodzinie przewodów bus’owych CFBUS.LB, jako synonim najwyższych wymagań mechanicznych. Mogą być stosowane we wszystkich popularnych systemach bus’owych, takich jak Ethernet CAT5, CAT5e, CAT6, Ethercat lub Profinet. Na przykład skrętka CF11 ma najmniejszy promień gięcia dostępny na rynku. Dzięki ekstremalnym promieniom gięcia do 6,8 x d, wysokiej jakości przewód chainflex może być stosowany w najmniejszych przestrzeniach montażowych oraz w zastosowaniach wymagających odporności na temeratury do -35° C. Naturalnie spełnia najwyższe wymagania przemysłowe w zakresie ciągłego ruchu: w maszynach pick and place, w sektorze półprzewodników lub w wysoce dynamicznej technologii pakowania, elastyczne przewody są w stanie wykazać swoje mocne strony w zakresie żywotności. Zostało to udowodnione poprzez obszerną serię testów w laboratorium testowym o powierzchni 2750 metrów kwadratowych w firmie igus. Skrętkę CF11 można w ten sposób optymalnie zintegrować z nowym złączem ix Industrial (typ A) firmy Harting, które zostało zaprezentowane na targach Hannover Messe. Jest specjalnie zaprojektowany dla kompaktowych interfejsów danych. Tworzy to optymalne rozwiązanie „punkt do punktu” dla klienta, nawet w małej przestrzeni.

Źródło: igus, Harting

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj