Nowa Biała Księga pomaga managerom obiektów oraz managerom IT w określeniu najlepszego sposobu konserwacji zasilaczy UPS

1053

Firma Eaton oferująca energooszczędne rozwiązania opublikowała nową Białą Księgę mającą na celu pomoc organizacjom w opracowaniu najlepiej dopasowanej do potrzeb strategii utrzymania zasilacza UPS.

W podsumowaniu „W jaki sposób wybrać odpowiednią metodę serwisowania zasilacza UPS” przedstawione zostały zalety i wady czterech najczęściej wybieranych rozwiązań, tak aby dostarczyć czytelnikom obszernych informacji pomocnych w maksymalizacji ochrony zapewnianej przez zasilacz UPS.

– „Tak jak zostało to wyjaśnione w Białej Księdze, konserwacja urządzeń pełni krytyczną rolę w zapewnieniu ciągłości działalności biznesowej” – komentuje Fabio Mazza, Manager ds. Marketingu Usług w firmie Eaton.

Nasze zapisy informują, że ponad 25% wizyt konserwacyjnych prowadzi do działań korygujących. Udowadnia to ich wysokie znaczenie, ponieważ dzięki tym właśnie wizytom jesteśmy w stanie rozwiązać potencjalne problemy zanim przerodzą się w zakłócenia, a w najgorszym przypadku doprowadzą do przestojów. Zasilacze awaryjne każdego z producentów są złożonymi urządzeniami pełniącymi kluczową rolę w zapewnieniu ciągłości działalności biznesowej, mimo to nawet najlepsze z nich mogą ulec awarii i doprowadzić do niebezpieczeństwa jeżeli nie będą w odpowiedni sposób konserwowane. Znalezienie i przyjęcie prawidłowego rozwiązania pomoże operatorom w uniknięciu ryzyka, przy jednoczesnym zwiększeniu zwrotu z inwestycji oraz zmaksymalizowaniu okresu eksploatacji zasilacza UPS.

Niezależnie od dokładnego przebiegu działań, plan zapobiegawczy jest kluczowy dla minimalizowania zakłóceń w prowadzeniu działalności gospodarczej i przedłużania żywotności sprzętu. Poza przeglądem opcji konserwacyjnych, Biała Księga przedstawia także tabelę najczęściej zadawanych pytań dotyczących wyboru dostawcy usług oraz planu. Podczas przeglądania odpowiedzi użytkownicy będą w stanie określić, która ze strategii w najlepszy sposób zaspokoi ich potrzeby.

Aby pobrać Białą Księgę odwiedź: www.eaton.eu/upsservice-whitepaper.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj