Pobierz bezpłatne demo i zbieraj dane z maszyn!

407

Szanowni Państwo, zobaczcie jak proste i szybkie może być zbieranie danych z maszyn dzięki zastosowaniu oprogramowania IoT Gateway. Wypróbujcie darmowe demo oprogramowania IoT Gateway i już dziś dołączcie do czwartej rewolucji przemysłowej.
Skorzystajcie z tego, że Państwa linia produkcyjna oraz maszyny zbierają „dla siebie” bardzo dużo danych, które zazwyczaj widoczne są jedynie na panelach operatorskich, zaszyte w sterownikach czy bezpośrednio w elementach wykonawczych. Jak się do nich dostać nie angażując producenta maszyny lub programisty? Jeśli producent maszyny nie zastosował czujnika, który jest niezbędny do analizy procesu produkcji, jak go w prosty sposób podpiąć i zbierać z niego dane?

 

 

Z pomocą przychodzi tutaj IoT Gateway firmy Bosch Rexroth – oprogramowanie, które w łatwy sposób zbiera dane z urządzeń i sterowników na linii produkcyjnej i pozwala przekazywać je do baz danych lub innych systemów IT (np. lokalnie i w chmurze), które mogą olbrzymią ilość danych przeanalizować i wyciągnąć bardzo pożyteczne wnioski dla produkcji.

Zainteresowani? Ściągnijcie już dziś wersję próbną IoT Gateway i wkroczcie w świat zbierania danych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wersja demo IoT Gateway

Zainteresowani? Ściągnijcie już dziś wersję próbną IoT Gateway i wkroczcie w świat zbierania danych.

POBIERZ DEMO

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy, skontaktuj się z nami wysyłając maila na adres: i4.0@boschrexroth.pl

Z poważaniem,

Zespół Bosch Rexroth Sp. z o.o.