Sonda radarowa VEGAPULS 6X

257

Zwykle poszukiwania odpowiedniej sondy radarowej do pomiaru poziomu zaczynają się od postawienia pytania o częstotliwość, która w konkretnym przypadku mogłaby się sprawdzić najlepiej, ale także właściwości medium, zakres temperatury i przyłącza procesowe. O ile wybór urządzenia był dotąd złożony, to VEGA oferując VEGAPULS 6X zmienia ten proces od podstaw.

Wartość tkwi w najlepszej aplikacji

Czujniki poziomu mają za zadanie ułatwiać operatorom monitorowanie procesów przemysłowych. VEGAPULS 6X oferuje maksymalne uproszczenie. Jest to uniwersalna sonda do wszystkich zastosowań. Docelowo użytkownik nie będzie musiał zastanawiać się nad technologią, częstotliwością lub wersją wykonania. Także uruchomienie zostało ograniczone do minimum – wystarczy podanie podstawowych informacji i kilka kliknięć. VEGAPULS 6X często może być sparametryzowana fabrycznie i dostarczona jako gotowa do użytku. Zamontować, podłączyć i gotowe: prościej się nie da.

Niezawodny pomiar poziomu z VEGAPULS 6X – niezależnie od warunków

Uniwersalna sonda THE 6X® do pomiaru poziomu, łatwa w konfiguracji i obsłudze

 

Nowa sonda VEGAPULS 6X oferuje system do samodiagnozowania, który natychmiast rozpoznaje usterki i wykazuje wyraźnie wyższą niezawodność, nową technologię chipów radarowych, rozszerzone możliwości zastosowania i prostszą obsługę. Oprócz certyfikacji SIL, uwzględniono również aspekt bezpieczeństwa cybernetycznego: zgodnie z normą IEC 62443-4-2 z rygorystycznymi wymaganiami w zakresie bezpiecznej komunikacji i kontroli dostępu.

Więcej informacji: www.vega.com/radar

VEGA Polska sp. z o.o.
ul. Jaworska 13
53-612 Wrocław

Tel.: +48 71 747-76-00
email: info.pl@vega.com
www.vega.com